info@pvpstrechy.cz +420 775 688 858 Druztová 75, 330 07 Druztová, Plzeň – sever

Vítejte na stránkách společnosti PVP Střechy s.r.o.

Poskyktujeme komplexní služby v oblasti výstavby a rekonstrukce rodinných domů. Specializujeme se na pokrývačství, klepířství, tesařství, práci se sádrokartony, zednické práce a pokládku zámkové dlažby. Každému zákazníkovi jsme schopni zajistit individuální projektovou dokumentaci spolu s kompletní inženýrskou činností při výstavbě. Stejně tak jsme schopni stavět podle projektové dokumentace zákazníka.

Naším cílem je splnit představy každého zájemce o bydlení ve skutečnost.

Provádíme

Tesařství – pokrývačství – klempířství

Provádíme veškeré tesařské, pokrývačské a s tím spojené klempířské práce na novostavbách či rekonstrukcích. Montujeme střešní okna VELUX a ROTO, zajistíme montáž a revizi hromosvodu. Dále montujeme nadkrokevní izolace, solární kolektory od výrobců krytin. Pokrýváme kvalitní střešní krytiny od předních výrobců jako je Bramac, Betonpres, Tondach, Lindab, Satjam, Isola, IKO, Lanitplast.

Stavební práce – sádrokartony

Nabízíme vám kvalitní zednické práce. Máme dlouholeté zkušenosti s nejrůznějšími stavebními pracemi a bez problémů si poradíme i se speciálními a náročnými zakázkami. Můžeme Vám proto nabídnout nejenom komplexní rekonstrukce domů, ale i stavbu příček, obezdívání, štuk, omítky a další zednické práce spojené s rekonstrukcemi střech.

Pokládka zámkové dlažby

Provádíme pokládku veškeré zámkové dlažby, dlažby z přírodního kamene. Jsme schopni pro našeho zákazníka realizovat jakýkoliv požadavek na provedení, pokládky do vzorů, dodání dlažeb v mnoha odstínech.

PVP střechy s.r.o.
Druztová 75, 330 07 Druztová
Po - Pá, 8:00 - 17:00
Tel.: +420 775 688 858
info@pvpstrechy.cz